Bývalá služebna Policie ČR v Dobříši před zbouráním | Foto: Jan Kholl, Profimedia
Původní budova technicky dosluhovala, zázemí nevyhovovalo, říká místostarosta. Nová má být dřevostavba. „Mám strach, že nevydrží. Jestli má být ze smrku, vím, že vydrží houby,“ míní Markéta.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu