Pražské služby likvidují vánoční stromky | Pražské služby a.s.

Pražské služby začaly v hlavním městě svážet vánoční stromky. Podobně jako v minulých letech jich zlikvidují okolo 300 tisíc kusů. Lidé by je měli odkládat vedle popelnic, záleží na umístění nádob na směsný odpad. 
Radek Duchoň

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu