Americké silnice si na cyklisty teprve zvykají | Foto: Alexandr Pícha

Americké silnice si na cyklisty teprve zvykají | Foto: Alexandr Pícha
Těžko se tomu věří – aspoň ve státě, kde vždy vládly silnicím koráby na čtyřech kolech – ale cyklistika přestává být ve Spojených státech amerických popelkou. A nejde jen o to, že Lance Armstrong vyhrál mnohokrát Tour de France. Počet Američanů, kteří jezdí na kole každý den do práce, vzrostl za poslední léta skoro o polovinu. A je to znát i v hlavním městě Washingtonu.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu