I těsně před 16. hodinou je už dostatečná tma na to, aby světla krásně zářila | Foto: Romana Kubicová, Český rozhlas

I těsně před 16. hodinou je už dostatečná tma na to, aby světla krásně zářila | Foto: Romana Kubicová, Český rozhlas

Vánoce, pohádky, radost a zářící světla. To vše patří neodmyslitelně k sobě. A tak i letos vyrostlo v Ostravě Vánoční městečko. A to v Bělském lese, v areálu Lesní školy. A v podstatě jde už o tradici, protože světelné sochy se poprvé mezi stromy rozzářily před třemi lety.
Romana Kubicová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu