Při rekonstrukci hořovického zámku se podařilo vše vrátit do původního stavu díky hraběnce Nosticové | Foto: Markéta Vejvodová

Při rekonstrukci hořovického zámku se podařilo vše vrátit do původního stavu díky hraběnce Nosticové | Foto: Markéta Vejvodová

Při návštěvě zámku Hořovice ve Středočeském kraji získá návštěvník dojem, že se vrátil do poloviny 20. století. Poslední majitel hrabě Jindřich ze Schaumburgu totiž spolu se svojí rodinou zámek zmodernizoval a vybavil nejnovějšími technickými vymoženostmi dané doby. A tak to uvnitř vypadá, jako by se v sídle stále bydlelo.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu