Radek Čapka | archiv Radka Čapky

Na olomouckém Gymnáziu Čajkovského je už několik týdnů ticho. V běžném provozu má okolo sebe více než šest set studentů a na padesát učitelů. Všichni teď učí online. „Občas se projdu po chodbách a nahlédnu do tříd. Někdy je i vyfotím a dám studentům na facebook,“ prozrazuje Radek Čapka.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu