Bývalý český biatlonista Ondřej Moravec | Foto: Zuzana Jarolímková, iROZHLAS.cz

Krátce před startem Světového poháru biatlonistů zavítal do studia Radiožurnálu Sport bývalá opora reprezentačního celku Ondřej Moravec. V pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové se rozpovídal o aktuální formě českých reprezentantů, ale také o tom, jak kloubil roli trenéra a experta v České televizi. Jaké to je fungovat nyní jako trenér Michala Krčmáře, s kterým dlouhodobě trénoval a závodil. Jak se změnila skladba tréninků před právě startující sezonou? Poslechněte si.
Kateřina Neumannová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu