„Jéééé, to je ale pěkná písnička,” řekl nikdo. | Foto: Martin Šolc

„Jéééé, to je ale pěkná písnička,” řekl nikdo. | Foto: Martin Šolc

Martin a Filip se s některými pětitýdenními držáky loučili s těžkým srdcem. Bude jim chybět „ohýbání plechů“ v podání Ida The Young, líbezný zpěv Máří, pohádkovost matxska a Kosmetik Institut, kterým nepadá řetěz ani při stopáži přesahující čtyři minuty. Dalšího hodnocení tříčlenné poroty ve složení Amák, Tereza Odehnalová a Matěj Belko se tahle sestava už nedočká. A to stejné platí pro Moontalks a IONS, kteří tomu s hlasy tentokrát moc nedali. Kdo je ale nahradí?
Filip Černý, Martin Šolc

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu