Michal Krčmář během závodu smíšených štafet na mistrovství světa | Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík

Michal Krčmář během závodu smíšených štafet na mistrovství světa | Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík

Čeští biatlonisté nevstoupili do olympijských her podle svých představ. Jessica Jislová, Markéta Davidová, Mikuláš Karlík a Michal Krčmář skončili ve smíšené štafetě na 12. místě. Do cíle doběhli tři a půl minuty po vítězných Norech i díky třem trestným kolům Mikuláše Karlíka. „Start se nám nepovedl a myslím si, že z našeho týmu s tím není spokojený nikdo. Spousta věcí nám nevyšla. Zásadní byl Mikuláš, který nezvládl střelbu,“ hodnotí hlavní trenér reprezentace Ondřej Rybář.
Jan Suchan

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu