Amálie Švábíková se na mistrovství světa umístila na pátém místě | Reuters

Tyčkařka Amálie Švábíková vybojovala na halovém mistrovství světa v atletice páté místo. To je o jednu pozici posun oproti loňsku a stejnému šampionátu v Glasgow a hlavně zatím nejlepší výsledek českého atleta v Nankingu. Po finálovém závodě, ve kterém skončila 460 centimetrů, se ale i vinou problémové techniky v sektoru Švábíková nijak neradovala. V rozhovoru Radiožurnálu Sport popsala, jak její výkon ovlivnila zdlouhavá soutěž.
Jakub Marek

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu