Českým biatlonistům včetně Michala Krčmáře v sobotu začne nová sezona (ilustrační foto) | Foto: (C) Český biatlon Petr Slavík

Českým biatlonistům včetně Michala Krčmáře v sobotu začne nová sezona (ilustrační foto) | Foto: (C) Český biatlon Petr Slavík

Čeští biatlonisté v úterý dopoledne odletěli do švédského Östersundu. Tam v sobotu 25. listopadu začne prvním Světovým pohárem nová sezona, která má pro ně hodně očekávaný vrchol: mistrovství světa v Novém Městě na Moravě.
Jan Suchan

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu