Oswaldovi | Foto: Honza Šamánek, Český rozhlas

Původně duo Oswaldovi, hrající v sestavě Andrea Rottin a Kateřina Malá, se za námi do Špíny poprvé vypravilo před šesti lety. Od té doby se mnohé změnilo, mimo jiné je na basu stačil doplnit Adam Šťasta, Kátin kolega z kapely Tábor. Tentokrát jsme probírali jejich aktuální nahrávku Across the borders we built, která vyšla u nezávislého labelu Korobushka Records.
Dominik Pilnáček, Honza Šamánek, Judita Císařová, Petr Wagner

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu