Srnec obecný (ilustrační foto) | Pixabay, CC0 1.0, ©

Srnec obecný (ilustrační foto) | Pixabay, CC0 1.0, ©

Máme chalupu pod lesem, hned vedle veliké louky. To znamená, že žijeme v úzkém sepětí s přírodou. Klasik by mohl poznamenat, že k nám „ptáci, laně chodí pít, pod javorový kmen“, ale úplně pravda by to nebyla.
Martina Adlerová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu