Čekárna v nemocnici (ilustrační foto) | Foto: Zuzana Jarolímková, iROZHLAS.cz

Čekárna v nemocnici (ilustrační foto) | Foto: Zuzana Jarolímková, iROZHLAS.cz

Sedl jsem si do čekárny u doktorky a všiml si nové cedulky: „Přijímáme pouze předem objednané pacienty. To se vztahuje i na zájemce o jenom...“ Nerozuměl jsem. Zájemci o jenom? Co to je?
Jan Cempírek

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu