Měli bychom děkovat za každý dobrý večer a noc | Foto: CC0 Public domain,Fotobanka Pixabay

Měli bychom děkovat za každý dobrý večer a noc | Foto: CC0 Public domain,Fotobanka Pixabay
Jeden film se jmenuje „Díky za každé dobré ráno“. To se dá docela dobře pochopit. Jsme rádi, že ještě žijeme. Ráno, to je něco jako nové narození, je to nabídka možností. Pokud jsme spali, nic jsme ještě nestačili pokazit.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu