Vysočina Aréna v Novém Městě na Morave | Foto: Zuzana Jarolímková, iROZHLAS.cz

Vysočina Aréna v Novém Městě na Morave | Foto: Zuzana Jarolímková, iROZHLAS.cz

Jedenáctileté čekání českých biatlonových fanoušků na domácí mistrovství světa končí. V Novém Městě na Moravě začíná šampionát závodem smíšených štafet. Vysokým teplotám, odtávajícímu sněhu, větru i dešti navzdory. „Předpověď není dobrá, ale zvládneme to, závodníci také. A věřím, že diváci se oblečou, neopustí nás a bude plná aréna,“ věří šéf organizačního výboru i českého biatlonového svazu Jiří Hamza.
Petr Král

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu