Labutím se na rybníku Rosnička líbí | Foto: Ditta Kukaňová, Městské informační centrum Svitavy

Labutím se na rybníku Rosnička líbí | Foto: Ditta Kukaňová, Městské informační centrum Svitavy

Blíží se doba, kdy začnou zamrzat rybníky. Pro Pavla Antocha z Městské policie Pardubice, který má na starosti odchyty zvířat, to znamená zvýšené pracovní nasazení. Lidé nahlašují labutě, které se podle nich nemohou odlepit od ledu.
Jitka Slezáková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu