Vlasta Milatová má ve svém srdci dva domovy. Jižní Afriku a Orlické hory | Foto: Jiřina Šmídová

Vlasta Milatová má ve svém srdci dva domovy. Jižní Afriku a Orlické hory | Foto: Jiřina Šmídová
Lidé, kteří z různých důvodů odešli z rodné země a velkou část prožili v emigraci, často říkají, že mají dva domovy. Vlasta Milatová prožila 40 let v Jihoafrické republice a ačkoliv, jak sama říká, žili v nové zemi v přepychu, stesk po domově zůstal. Od té doby přebývá mezi jižní Afrikou a Orlickými horami. Tak nějak by mohl znít i podtitul pořadu Návštěva.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu