Biatlonista Ondřej Mánek s moderátorkou pořadu Na síti Andreou Sestini Hlaváčkovou | Foto: Barbora Kovaříková, Český rozhlas

Biatlonista Ondřej Mánek s moderátorkou pořadu Na síti Andreou Sestini Hlaváčkovou | Foto: Barbora Kovaříková, Český rozhlas

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal biatlonista Ondřej Mánek. V pořadu Na síti si s Andreou Sestini Hlaváčkovou povídal o uplynulé sezoně, ale také o tom, že se vrcholový sport nedá bez sociálních sítí dělat. Vydělá si mladý sportovec víc instagramem nebo biatlonem? Radí kolegům z české reprezentace ohledně fungování na sociálních sítích? Proč ho baví trénovat na šumavském Zadově nebo Horské Kvildě? Poslechněte si celý rozhovor s mladým biatlonistou.
Andrea Sestini Hlaváčková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu