Petr Horký na vrcholu Antarktidy | archiv Petra Horkého

„Nemám rád, když je mi zima.“ Tento výrok z úst polárníka vám asi bude znít podivně. Pronesl ho totiž v dalším vydání pořadu Na cestách s Petrem Voldánem Petr Horký. Právě s ním jsme se už v pořadu jednou setkali. 
Petr Voldán

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu