Předseda Národní sportovní agentury Ondřej Šebek | Foto: Zuzana Jarolímková, iROZHLAS.cz,Profimedia

Předseda Národní sportovní agentury Ondřej Šebek | Foto: Zuzana Jarolímková, iROZHLAS.cz,Profimedia

Kromě fanoušků biatlonu jsou tribuny Vysočina Arény při mistrovství světa plné nejen sportovců, ale i významných funkcionářů. Jedním z nich byl i předseda Národní sportovní agentury Ondřej Šebek, který v sobotu navštívil studio Radiožurnálu Sport. V rozhovoru se podělil o to, zda pro něj vrcholná sportovní akce v tuzemsku znamená spíše zábavu nebo nával pracovních povinností.
Jan Kodet, Jan Suchan

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu