Dirigent Jakub Hrůša | Foto: Petra Hajská, Česká filharmonie

Jeden z nejúspěšnějších českých dirigentů současnosti Jakub Hrůša se ve středu 14. prosince vrací k České filharmonii. Ve Dvořákově síni Rudolfina uvede světovou premiéru Sedmé symfonie Jaroslava Krčka, druhý houslový koncert Bohuslava Martinů se sólistou Leonidem Kavakosem, a Janáčkovu Sinfoniettu. 
Daniel Jäger

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu