Moravské divadlo a Moravská filharmonie | Foto: Blanka Mazalová, Český rozhlas

Se začátkem roku 2025 začala fungovat sloučená Moravská filharmonie a Moravské divadlo v Olomouci. Odborové organizace orchestrálních hráčů mluví o nezvládnutém experimentu, zástupci města Olomouce o nutné transformaci. V každém případě je sloučení dvou tak velkých důležitých městských organizací v jednu prvním podobným spojením v Česku. Složitý proces po celý minulý rok sledovala Blanka Mazalová.
Blanka Mazalová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu