Vašek a Matěj z kapely Lambda | Foto: Viktor Palák, Český rozhlas

„Jít cestou koncepčního alba jsme se úplně nerozhodli, spíše to tak vyplynulo,“ říká Matěj o albu Vere Modus, kterým se znovu hlásí jihočeská postrocková kapela Lambda. „Tím, že nemáme zpěváka, cítili jsme potřebu dodat té hudbě něco navíc.“ Aktuální druhá deska kapely je o poznání optimističtější než debut Heliopolis, který se více nořil v temnotách.
Banán, Viktor Palák

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu