Vstup do Národního sadu ve Štramberku | Foto: Michal Polášek
Návštěvníci Štramberku sice míří většinou na tamní hrad Trúba, své ale dokáže nabídnout i kopec Kotouč přímo naproti. Národní sad oslaví za pár let rovnou stovku a město jej chce do té doby nechat trochu omladit. Návštěvníci se dočkají nových chodníků a malého amfiteátru. Už teď prochází renovací pomník padlých.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu