Miloš Szabo, římskokatolický kněz | Foto: ČBK

Miloš Szabo, římskokatolický kněz | Foto: ČBK
V těchto dnech vychází kniha katolického kněze Miloše Szabo „Žít podle Bible, podruhé s Janem“. Volně navazuje na knihu „Žít podle Bible, poprvé s Matoušem“, která vyšla před pár lety. Autor si klade otázku: proč vlastně byla Bible sepsána? A odpověď zní: abych podle ní žil... Kniha dostane požehnání na cestu v kostele sv. Prokopa v Praze na Žižkově 12. listopadu v 18 hodin.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu