Ředitel Městské knihovny v Praze Tomáš Řehák | Foto: Klára Škodová, Český rozhlas

Štěpánka Duchková si do pořadu K věci pozvala ředitele Městské knihovny v Praze Tomáše Řeháka. Ptala se ho, co všechno v knihovnách změnila pandemie koronaviru, jaké zásadní novinky čekají čtenáře v letošním roce nebo jak budou fungovat čtenářské virtuální průkazy.
Štěpánka Duchková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu