Roman Šmucler | Foto: Jana Přinosilová
Zubních lékařů je v České republice dost, neplatí to ale pro všechny regiony a v některých okresech se stomatologickou službu nedaří obsadit dlouhodobě. Stát proto chce rozdat sto milionů korun těm zubařům, kteří začnou provozovat ordinaci v odlehlejších oblastech, a to až do výše 1,2 milionu. „Nevíme, jestli tam ti lékaři skutečně půjdou, ale je to zajímavý sociální experiment. Kdyby to vyšlo, bylo by to dobře,“ říká prezident České stomatologické komory Roman Šmucler.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu