Vojtěch Poláček | Foto: Karolína Němcová, Český rozhlas

„Kdybych v parku na Vysoké potkal Mistra, asi bych se ho vyptával na hrozně moc věcí – a tím ho nejspíš odradil... Možná, že by bylo lepší mu třeba jen poděkovat za to, co nám po něm zůstalo, anebo se s ním v klidu a v tichu projít lesem a parkem,“ říká Vojtěch Poláček, ředitel Památníku Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami a kurátor výstavy Antonín Dvořák Superstar.
Eva Hůlková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu