léto, prázdniny | Foto: Danka & Peter, Unsplash, Licence Unsplash, ©

Začínají prázdniny. Děti mají po náročném školním roce dva měsíce na zábavu, odpočinek a nabrání sil na ten příští. Jak to udělat, aby si dítě léto užilo? A proč by se mělo i nudit? „Rozšíří se nám tím obzory,“ říká v Houpačkách Monika Čuhelová, školní psycholožka a expertka na duševní zdraví teenagerů a jejich rodičů.
Vítek Svoboda

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu