Igor Nemeček v rozhovoru s moderátorem Vojtěchem Bidrmanem | Foto: Miloslav Hamřík

Obě haly, ve kterých se hraje letošní mistrovství světa v ledním hokeji, praskají ve švech. I na méně atraktivních zápasech se najde minimum prázdných sedaček. Jak je s dosavadní organizací šampionátu spokojený ten, který za ni nese plnou zodpovědnost? „Mistrovství probíhá podle našich představ,“ říká šéf organizačního výboru Igor Nemeček.
Vojtěch Bidrman

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu