Antarktida (Ilustrační snímek) | Fotobanka Unsplash

Masarykova univerzita opět vysílá vědce na svou stanici v Antarktidě. Expedice vyrazí z Brna v pátek 27. ledna a v polárních oblastech by měla strávit dva měsíce. S výzkumníky odjíždí také pokrývač, který bude mít za úkol opravit střechu polární základny. Co vše výpravu čeká? Na to se Zdeněk Truhlář zeptá vedoucího Českého antarktického výzkumného programu Daniela Nývlta.
Zdeněk Truhlář

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu