Jak poznáte dobré víno? | Foto: Fotobanka Pixabay
Největší odborníci na víno nekompromisně tvrdí, že dražší je většinou i lepší. Ovšem zůstává ten nenápadný dovětek - většinou. Co to znamená? Může se stát, že si koupím láhev za dva tisíce a obsah mi nebude chutnat? Nebo dokonce se mi bude zdát, že víno má zjevnou chybu? Tedy, že je třeba cítit myšinou, má tak zvaný korek, bude mi připadat kyselé, bude mít v sobě tak výrazné třísloviny, že se mi po prvním hltu sroluje jazyk do ruličky? A nebo dokonce, že v něm bude plavat jakýsi sediment?

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu