Prezident Svazu pacientů Luboš Olejár ve Dvaceti minutách Radiožurnálu | Foto: Prokop Havel

Prezident Svazu pacientů Luboš Olejár ve Dvaceti minutách Radiožurnálu | Foto: Prokop Havel
V klatovské nemocnici ordinoval maniodepresivní lékař, který podle některých rodičů jejich děti zbytečně bolestivě léčil. „Z tiskové konference vyznělo, že chybí údaj o tom, kam posílají nové zaměstnance na vstupní preventivní prohlídku,“ míní prezident Svazu pacientů Luboš Olejár. V čem udělala nemocnice chybu? Nejenom na to odpovídal v rozhovoru s Helenou Šulcovou.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu