Šéf statistiků Ladislav Dušek | Foto: Michaela Danelová, iROZHLAS.cz

Proč ve statistikách ubývá počet osob nakažených koronavirem, když firmy od minulého týdne povinně testují své zaměstnance? Neselhává systém antigenního testování? Objevují se na jednotkách intenzivní péče i mladší a celkově zdravější pacienti s covidem-19? Tomáš Pancíř se ptal ředitele Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislava Duška.
Tomáš Pancíř

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu