Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) | Foto: Zuzana Jarolímková, iROZHLAS.cz

Přes všechny snahy o příměří boje na Ukrajině pokračují. Jak pomáhá Česko se zraněnými vojáky a civilisty? A co čeká ministerstvo od nového šéfa pražské motolské nemocnice? „Má několik úkolů, například prověřit s týmem z Homolky plánované akce, prodiskutovat je s týmy lékařů na Homolce a udělat jasný plán, který mi bude muset představit do prázdnin,“ říká v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09), který minulý týden navštívil Ukrajinu.
Tomáš Pancíř

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu