Seniorka telefonuje | Shutterstock

Rostoucí ceny zboží i služeb, včetně energií. To je asi to hlavní, co dnes trápí české spotřebitele. Na Českou obchodní inspekci se teď často obracejí s tím, že po nich zprostředkovatel energií požaduje zaplacení jakési smluvní pokuty. Oni si ale nejsou vědomi, že by vůbec se zprostředkovatelem smlouvu uzavřeli.
Eva Kadlčáková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu