Jindřich Štreit v olomouckém muzeu umění | Foto: Petra Ševců, Český rozhlas

Fotograf Jindřich Štreit oslaví v září 80 let. Muzeum umění v Olomouci při této přílěžitosti připravilo výstavu „Z města ven“, která Štreita představuje nejen jako fotografa.
Petra Ševců

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu