Tomáš Slabý, skaut | Foto: Milan Kopecký
Začal ve druhé třídě a za čtyři roky získal odznak Šedý bratříček. Takový má v republice jen asi deset dalších chlapců. Tomáš Slabý ze skautského oddílu v Moravských Budějovicích je jeden z nich. Společně s maminkou Ludmilou byl hostem Dobrého dopoledne Tamary Peckové.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu