Jiří Šustr | Foto: Milan Kopecký

Jiří Šustr před lety jenom chtěl, aby lidi sportovali. Vymyslel proto Žďárskou ligu mistrů, to je seriál dnes už šestnácti sportů, každé tři týdny jeden závod. První ročník závodilo asi šestnáct lidí, toho posledního se zúčastnilo už pět stovek borců. „Chtěli jsme najít nejvšestrannějšího sportovce,“ krčí rameny hlavní organizátor v Dobrém dopoledni.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu