Dřevorubci na Šumavě odstraňují desítky tisíc kubíků polomového dříví po srpnové vichřici. | Foto: Štěpán Rosenkranz

Dřevorubci na Šumavě odstraňují desítky tisíc kubíků polomového dříví po srpnové vichřici. | Foto: Štěpán Rosenkranz
V lesích na Vysočině je nebezpečno. Na vině je vichřice, která se přes náš kraj přehnala. Stromy, které se nezlomily a nespadly, mohou být nalomené a při jen slabém vánku mohou spadnout. Polomy nejsou ale jediný problém, který lesy na Vysočině trápí. Hostem Poradny Českého rozhlasu Vysočina byl odborný lesní hospodář Jiří Pohan.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu