Planety | Foto: label MMM
Dva roky od desky Peklo, peklo, ráj, která české hudební scéně vrátila indierock, byly pro fanoušky Planet doba. O vydání druhé se mluvilo tak dlouho, až někteří přestávali doufat. Druzí zas nevěřili, že album dokáže naplnit velká očekávání a vyrovnat se debutu. Nekonečná hudba města zapomeneš se konečně stala skutečností. A čekání se vyplatilo.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu