Čeští fotbalisté po prohraném utkání s Mexikem neskrývali zklamání | Foto: Fernando Llano, ČTK / AP

Čeští fotbalisté po prohraném utkání s Mexikem neskrývali zklamání | Foto: Fernando Llano, ČTK / AP

Pouť českých fotbalistů na světovém šampionátu je u konce. Čeští reprezentanti získali pouze bod za remízu proti Jihoafrické republice a po porážkách 1:2 s Jižní Koreou a 0:3 s Mexikem neprošli do vyřazovací fáze. „Bez ohledu na všechny okolní faktory jsme zaostávali v kvalitě hráčů. To je pro mě smutné,“ říká ve speciální bilanční Desítce Pavla Horvátha. Co mu nejvíc vadí? Je obžalobou velkých českých týmů, že využívají stále více cizinců? Poslechněte si v oblíbené talkshow.
Jan Pěruška, Pavel Horváth

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu