Fotbalisté Jablonce porazili v Podještědském derby Liberec 2:0. První gól vstřelil Vachtang Čanturišvili | ČTK

Fotbalisté Jablonce porazili v Podještědském derby Liberec 2:0. První gól vstřelil Vachtang Čanturišvili | ČTK

Podještědské derby ovládl Jablonec, který dvěma slepenými góly porazil Liberec a posunul se na prozatímní první místo ligy. Pražská Slavia si z Olomouce odvezla pouze jeden bod, zatímco Viktoria Plzeň porazila Baník 2:0, přestože Ostravané ve druhém poločase zlepšili hru. „Baník má své problémy, hrál opravdu houpačku. Chvíli to bylo super a chvíli špatný. Zápas dopadnul, jak měl,“ hodnotí fotbalový expert Radiožurnálu Sport Pavel Horváth.
Jan Pěruška, Lukáš Michalík, Pavel Horváth

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu