Bikerka Tereza Votavová | Foto: Mirka Nezvalová
Podzim a stále chladnější počasí ještě není důvodem pro to, abyste okamžitě uložili kolo do sklepa. Známá bikerka Tereza Votavová podotýká, že jezdit se dá skoro celý rok. „Je to jen o tom, že člověk je zvyklý na slunce a v sychravém počasí se mu nechce. Když ale máte dobré oblečení a vyjedete, tak je nakonec úplně jedno, jestli je chladno nebo prší,“ říká.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu