Martin Prokš, Karolína Vránková a Marek Přikryl v betonovém obilném silu v Pardubicích | Foto: Pavel Nasadil

Martin Prokš, Karolína Vránková a Marek Přikryl v betonovém obilném silu v Pardubicích | Foto: Pavel Nasadil

Opuštěné mlýny se změnily na kulturní bod Pardubic. Využilo se i silo na obilí – uvnitř betonových zásobníků vedou chodníčky a na střeše je vyhlídková terasa. „Jsme ještě na vlně euforie,“ říkají architekti Martin Prokš a Marek Přikryl, kteří proměnu sila navrhli.
Karolína Vránková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu