Architekt Zdeněk Balík | archiv Zdeňka Balíka

Bourání jsme tentokrát natáčeli v Automatických mlýnech v Pardubicích. Tento opuštěný průmyslový areál se mění v novou čtvrť. Vylezli jsme po lešení na střechu a dostali ujištění, že v roce 2023 se odtud bude moct rozhlédnout úplně každý.
Karolína Vránková

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu