Ondřej Sokol | Foto: Jan Jaskmanický, Český rozhlas

„Jsem extrémní introvert, a to, co dělám, je zčásti arteterapie, protože na jevišti mě ta uzavřenost opouští,“ říká v nové epizodě Bojs herec a moderátor Ondřej Sokol. V rozhovoru zavzpomínal na dětství bez táty a přiznal, že se často zabývá smrtí. „Smrtelnost je hrozná, ale dává životu hrozný koule.“
Kryštof Šimek

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu