Těsto zpracujeme na vále na 2 cm vysokou placku a koblížky vykrajujeme skleničkou nebo formičkou na větší kolečka | Foto: Martin Čuřík

Těsto zpracujeme na vále na 2 cm vysokou placku a koblížky vykrajujeme skleničkou nebo formičkou na větší kolečka | Foto: Martin Čuřík

V dobách našich babiček si hospodyně především na venkově musely obstarat téměř všechno samy. A tak se v chalupách dokonce lisoval olej. Z čeho, a jak na něm připravit smažené buchtičky, poradí Jaroslav Hoření a Vladimíra Jakouběová.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu