Ilustrační foto | Foto: autor neznámý, Archivní a programové fondy Českého rozhlasu

Ilustrační foto | Foto: autor neznámý, Archivní a programové fondy Českého rozhlasu

Pod vedením slovensko-kanadského trenéra Mika „Matěje“ Buckny získali českoslovenští hokejisté před 75 lety na pražské Štvanici poprvé titul mistrů světa. Poslechněte si emotivní závěr přímého přenosu z posledního zápasu, v němž Čechoslováci porazili Američany 6:1 (23. 2. 1947).

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu